Моя...

майже особистий щоденник


Sena

подивилась Confessions of a Go-Go Girl

фільм хороший

а головне показує що ніколи не пізно одуматись

а музика,.. музика шикарна, нема слів

признаюсь чесно музика захопила всю мою увагу весь час лунає в мене в голові.

жаль тільки скачати її ніде не можу(Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 5

а про що фільм??
батьки платять за навчання дівчини на юридичному, вона цієї професії зовсім не хоче, вона кидає це навчання та йде вчитись на актрису, також вона знайомиться з дівчиною яка танцює стриптиз і починає також цим займатись, спокусившись на швидкі та великі заробітки. Дівчина має успіх в новому занятті. Потім її виганяють з акторських курсів. ЇЇ подруга танцівниця помирає під час операції збільшення грудей. Батьки на неї вічно наїжджають через гроші які вони заплатили за її навчання яке вона кинула. Хлопець від неї в шоці. А ще в її брата відбувається хлопчачий вечір перед весіллям в тому стрип клубі де вона працює Фільм хороший... а от в мене талант навіть добрі речі описувати так що вони виглядають ніякими. Музика підходить в фільмі до кожного моменту. В кінці головна героїня поновлюється на акторських курсах.
все мушу подивитися))) описала ти реально так, що хочеться глянути фільм))
All the other features of the Replica Patek Philippe Watches are hidden. All the beauty of the Replica Cartier is hidden under the transparent case back. Here, through a thin sapphire crystal you can see the perfect Replica Longines Watches tourbillon – one of the most beautiful Replica Chopard mechanisms.
If the scarpe hogan fit well but there a few spots of pressure, try using different socks. Socks now come in a variety of thickness and weight. Your little one may need a thicker sock to prevent pressure wear particularly if they often wear sports hogan shoes.

 
Мітки

Календар
Май
ПнВтСрЧтПтСбВск
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Интересы
!
ОБОЗ.ua